Jste zde:   Úvod»Nabídky práce ve Velké Británii na váš e-mail

Nabídky práce ve Velké Británii na e-mail

Hledáš nabídky práce v Anglii? Denně, týdně nebo podle dohody pošleme inzeráty na tvůj e-mail. Můžeme dokonce za tebe odpovídat anglickým zaměstnavatelům.

Procházíme více než 50 pracovních webů (Monster.co.uk, Reed.co.uk, jobcentreplus.gov.uk, jobvice.co.uk a mnoho dalších). Ušetříme více než 60 minut tvého času.

Procházíme za tebe nabídky práce v celé Velké Británii nebo oblasti, které si s tebou domluvíme. Osobně ti pomůžeme najít práci v Manchesteru.


  Proč využít naší službu?

 • Nabídky práce připravujeme ručně
  Práce ve Velké Británii hledáme podle tvých představ a pokynů. Službu pro tebe zajišťuje virtuální asistentka Vandeo.cz.
 • Hledáním práce šetříme tvůj čas
  Už nemusíš procházet a číst pracovní nabídky. Projdeme za tebe přes 50 webů s pracovními nabídkami z celé Velké Británie. Ušetříme minimálně 60 minut tvého času.
 • Odpovídáme na inzeráty
  Budeš-li si to přát, můžeme na inzeráty rovnou odpovídat a posílat tvůj životopis. Pošleme ti včas přehled firem, na které jsme odpověděli.
 • Garance spokojenosti
  Pokud ti nebude vyhovovat kvalita služby, vrátíme ti peníze.
 • Cena již od 250 Kč
  Cena zahrnuje vyhledávání pracovních nabídek podle tvých požadavků.

  Jeden e-mail obsahuje minimálně 5 pracovních nabídek.

  Za příplatek můžeme zajistit vytvoření a překlad životopisu do angličtiny.


Bezplatný e-mailový kurz

Zaujala tě nabídka práce v Anglii? Chceš uspět? Poradíme ti zdarma.Facebook

Tipy, triky a zajímavosti. Aktuální nabídka práce v Anglii. Přidejte se:Práce Anglie

Zkušenosti s prací v Anglii

Spojené království patří k vůbec nejoblíbenějším zemím mezi Čechy, kteří vyrážejí za prací do zahraničí.Byla to zajímavá životní zkušenost, kterou bych doporučil každému. Podobný dlouhodobý pobyt v cizí zemi vám umožní lépe poznat místní zvyklosti a způsob myšlení místních lidí.
Podívej se na další zkušenosti s prací v Anglii.


Nejsou zapotřebí pracovní povolení, let trvá zpravidla jen málo přes dvě hodiny a náklady jsou ve srovnání třeba se Spojenými Státy několikanásobně nižší.

Real Time Web Analytics