Jste zde:   Úvod»Práce v Anglii - zkušenosti našich zákazníků

Kontaktujte nás

Telefon (ČR):
+420 737 671 099

Telefon (Velká Británie):
+44 753 395 7276

Email: info@huradoanglie.cz

ICQ:
416736111

Skype:
huradoanglie.cz

Adresa:
City Life Manchester, Ltd
24A Northenden Road
Sale,   M33 3BR
United Kingdom

Registrační číslo firmy:
07195297

Zakladatel a vlastník firmy:
Adam Wojnar

Reference jazykových kurzů

Pokud využiješ naši pomoc v Manchesteru, získáš 5 lekcí angličtiny v hodnotě 1500 Kč. Přečti si, co o kurzu napsali ostatní:

"jazyková příprava byla velmi poučná pro mě a potěšilo mě to i z důvodu, že agentura na mě nekašle a snaží se mi pomoct i v tomto směru. Byl jsem překvapený a i klidnější, že jsem si vybral dobře. S lektorem jsem měl celkem 5 vyučovacích lekcí, pokaždé na jiné téma od jídla, pohovor až po zvyky Angličanů. Byl jsem donucen si něco zopakovat ( nechtěl jsem být úplně za blbce :-) ) a následně mi lektor přeložil a vysvětlil všechno, čemu jsem nerozuměl. I když co jsem poznal už tady v Anglii, tak jejich řeč je pro nové naprosto nesrozumitelná, ale to si každý musí zažít a poznat sám. Je to opravdu zážitek a myslím, že ještě hodně dlouho bude. Celkově hodnotím kurz velmi dobře, vždy jsme se s lektorem domluvili a vše proběhlo jak mělo. Takže díky za tvoje služby"

Václav Stašek

"určitě ano... ani já si ze školy nepamatuji všechno a můžu říct, že pro komunikaci a přípravu na pohovor je to super věc. My jsme ve škole nikdy moc dlouze nemluvili, většinou jak to bývá je gympl nalejvárna slovíček ale co se komunikace týče to nebyla žádná sláva. Chci tedy říct, že pomoc kterou poskytujete je určitě dobrá. Ten člověk na druhé straně mi poradí co dělám špatně, mezitím co spolu komunikujeme mě opravuje a píše mi chybná slova. Člověk má lepší přehled o tom jak to v Anglii chodí a na co se má připravit ještě než odcestuje."

Petr Kaiser

Chceš s námi také spolupracovat? Podívej se na výhody práce v Manchesteru.

Real Time Web Analytics favicon.ico, 1,4kB