Jste zde:   Úvod»Práce v Anglii - zkušenosti našich zákazníků

Kontaktujte nás

Telefon (ČR):
+420 737 671 099

Telefon (Velká Británie):
+44 753 395 7276

Email: info@huradoanglie.cz

ICQ:
416736111

Skype:
huradoanglie.cz

Adresa:
City Life Manchester, Ltd
24A Northenden Road
Sale,   M33 3BR
United Kingdom

Registrační číslo firmy:
07195297

Zakladatel a vlastník firmy:
Adam Wojnar

Práce v Anglii - zkušenosti našich zákazníků

Působíme na trhu už 6 let. Pomáháme při hledání práce v Anglii. Zaměřujeme se hlavně na práce v Manchesteru. Jako bonus ti zajistíme také kurzy angličtiny. Přečti si reference. Další vyjádření zákazníků pro vás sbíráme a připravujeme.

Můžeš si také přečíst zkušenosti dalších lidí (nejedná se o naše zákazníky).

9 z 10 našich klientů by nás
doporučilo svým přátelům

„Práce hodně a lidu málo. Najít si práci v Manchesteru je jenom otázkou času a aktivity. Dle mého názoru mají Češi a Slováci v Manchesteru velice dobrou pověst, jelikož ...“

Martin Stach

Přečti si celý příběh

„Já od Huradosveta dostal dle mého slušný servis. Co jsem slyšel, že někdo měl problémy vybavit si bankovní účet, někdo zas týdny i měsíce čekal na práci. To se mi naštěstí nestalo.“

Franta Hrdlička

Přečti si celý příběh

„Když jsem se poprvé rozhodl vyjet do zahraničí, chtěl jsem tam i pracovat. Navíc jsem v té době byl ještě student a práce pro mě byla jakási forma aktivního odpočinku. Prostě vypnout mozek a manuálně dělat.“

Vojta Novák

Přečti si celý příběh

„Agenturu Hurá do světa mi doporučil opět kamarád, protože mel dobrou zkušenost a i já mohu potvrdit, že vše proběhlo OK, někdy lépe jak OK. Komunikace skvělá, bydlení slušné a nájem podle mého názoru nízký.“

Helena Minaříková

Přečti si celý příběh

„V Manchester je stále co dělat a vždy se něco děje. V obchodech si každý něco najde. Je ještě spousta míst, kam bych se chtěl podívat. Bude to možná znít divně, ale až v UK mě začala škola bavit.“

Petr Kaiser

Přečti si celý příběh

„V česku jsem měl dvě práce, ale žádná možnost dalšího růstu. Možnost vycestovat do Anglie se jevila jako výborná volba. Ze začátku jsem byl vyplašený, ale teď po dvou měsících jsem poznal lidi v práci a spolubydlící, takže jsem si rychle na tu změnu zvykl“

Vašek Stašek z Old Trafford

Přečti si celý příběh

„Před odjezdem do Anglie jsem pracoval v Tescu, kde jsem pracoval 170 hodin a vydělal asi 2,5x méně, než vydělám tady a to pracuju 35 hodin týdně (asi 160h měsíčně). Navíc práce tady v Anglii není vůbec stresová jako u nás. Na směně je s kolegama sranda a domů mě to moc netáhne.“

Pavel Čermák z Rusholme

Přečti si celý příběh

„Směny mám pravidelné, pracuji ranní a odpolední, každý týden se mi to střídá. Je to dobrý závod“

Honza Fryš

Přečti si celý příběh

„Určitě jsem se zlepšila v angličtině za tu dobu. Měla jsem ostych mluvit před lidmi. Teď je ten strach z mluvení pryč“

Karolína z Old Traffordu

Přečti si celou referenci

„Práci mám pohodovou neměnil bych jí za jinou, kde nevím, jaký bude personál restaurace, jen abych měl o 10 hodin více. To nestojí za to. Ubytování je v pohodě, nějak tady uklízíme, takže pořádek tu je“

Honza Kvanduch z Old Traffordu

Přečti si celý příběh našeho klienta

"Již je to tři a půl měsíce co jsem přijel přes Vaší agenturu do Manchesteru s využitím Vašich služeb. Mám práci, dobré ubytování, našel jsem spoustu nových přátel a celkově se mi změnil život o sto procent k lepšímu. Práci jsem s Vaší pomocí hledal dva dny. Váš přístup, přístup Mirka a celého Vašeho týmu je velice profesionální a zároveň i přátelský. Chtěl bych Vám tímto i celému Vašemu týmu poděkovat za Vaši pomoc a rady. Nebýt televizního pořadu o Vaši agentuře, asi bych se nikdy nerozhodl zkusit život v Anglii.....Ještě jednou moc děkuji."

S pozdravem, Jan Feistauer (únor 2015)

Jak se Vám u nás líbilo po stránce ubytování? Co byste řekli na čistotu domu, v vybavení, spolubydlící, cena vs. kvalita?
Ubytování se mi u Vás líbilo. Cena za ubytování byla pěkná, vybavení dobré. Co se týče kvality, ta je obávám se velmi ovlivněna spolubydlícími (jak se k domu a vybavení chovají), s čímž ovšem agentura samozřejmě moc nezmůže :). Na první adrese kde jsem byl, byl problém s nepořádkem, ale opět nebyl problém to s vámi vyřešit a přestěhoval jsem se na jiný dům. Takže paráda, z vaší strany ohledně ubytování nemám co vytknout.

Jestli jste měli předplacené služby, pak mi prosím dejte vědět co si myslíte o vyzvednutí na letišti, hledání práce, vyřizováním NIN a bank?
Placených služeb jsem využil, a velmi mi to pomohlo. Když jsme přijel, přijel jsem sám a pomoc ze začátku jsem velmi ocenil. Hlavně vyzvednutí na letišti, vyřízení NIN a také samozřejmě banku. Pomoc při sestavení CV a následný doprovod po městě, kde bych se jinak musel ze začátku rozkoukávat sám mi také ušetřil čas, takže nelituji, že jsem využil i těchto služeb.

No a nakonec jaká byla komunikace s námi a jaký je důvod stěhování? Můžeme s tím něco udělat?
Komunikace s Vámi byla skvělá, jakýkoliv problém se hned řešil. Snad jen občas vázla komunikace s Tomášem, ale i to se nakonec vyřešilo takže vše ok. Důvod proč se stěhuji je ten, že se mi naskytla příležitost bydlet blíže k práci a za lepší cenu.

Každopádně jsem moc rád, že jsem mohl využít vašich služeb. Jsem rád, že vaše agentura jedná férově a snaží se pomáhat jak to jen jde. Moc rád vás doporučím svým známým :).

Michal Vrba, červen 2014

"Nic méně děkuji za Vaše služby. Bylo to fajn. Jste férový tým, který si zaslouží uznání. Jsem s Vámi spokojený, mohu Vás jen doporučit! :)"

Petr Valenta


"Každopádně jsem byl s Tvými (Huradosveta.cz.) službami spokojen a chtěl bych Ti poděkovat za profesionální přístup, nejen ohledně bydlení, ale také s počáteční pomocí ohledně hledání práce, zařízení veškerých potřebných formalit a za užitečné rady týkající se pobytu v UK."

Lukáš Vacek

"V UK jsem byla 11 měsíců. Super zážitek :). Změnilo mi to pohled na život o 100%. Už se nebojím vyjet z ČR do světa. Život v Anglii je naprosto odlišný od života tady v česku. Člověk si může dovolit žít a ne jen přežívat. Poznala jsem i jinou kulturu než jen českou. V Anglii máte volnou ruku snad ve všech směrech. Stačí mít práci a máte se jak v bavlnce :). Kdybych znova plánovala cestu do Anglie určitě neváhám a jedu. Určitě bych tuto zkušenost doporučila všem, kteří rádi poznávají nové obzory. Bylo to super 11 měsíců, ale bohužel jsem úzce spjata s rodinou a z tohoto důvodu jsem jela zpět do ČR. Cestu do Anglie ale určitě ještě plánuji, byť jen na výlet:)"

Nikola Wendtnerová

"Naučila jsem se spoléhat především sama na sebe. Brát vše s nadhledem, ale zároveň i zodpovědně a vždy počítat s tím, že může nastat nějaký problém, který budu muset okamžitě řešit. Člověk tak otestuje sám sebe, jak je skutečně silný a odhodlaný. Přineslo mi to především cenné zkušenosti, které vás na žádné škole nenaučí. Každému doporučuji vycestovat mimo svou zemi."

Leona Bovanová

"Největším přínosem pro mě je znalost jazyka. Myslím si že studiem angličtiny v ČR bych zdaleka nedosáhl takové úrovně, na jaké jsem teď. A v neposlední řadě finanční přilepšení, kterého jsem dosahl díky UK. Určitě bych tuhle zkušenost doporučil všem, kteří se nebojí vycestovat do světa. Pro mě to byla zkušenost k nezaplacení."

Tomas Vierik

"Se službami jsem byl naprosto spokojený. Ve Velké Británii se mi líbilo a pokud v budoucnu pojedu znovu do Manchesteru, tak s velikou radostí opět využiji tvých služeb. Spolubydlící byli naprosto přívětiví a manchesteráci taktéž. Děkuji ještě jednou za služby."

Pavel Kazik

"Komunikace před odjezdem do Anglie byla na úrovni. Veškeré informace byly zodpovězeny a pravdivé. Měl jsem od tebe balíček "komplet" a na druhý den jsem začal pracovat, takže vynaložené peníze se vrátily po pár dnech. V průběhu celého ubytování nebyl žádný problém s komunikací v případě, že jsem nutně potřeboval pomoci. Kvalita ubytování je spíše o tom, kdo s tebou bydlí, než o tom, jak dům vypadá. Anglie je země velkých možností. Člověk, který umí anglicky a pracovat, si přijde na několikrát lepší peníze ve stejném oboru než v ČR. Procestoval jsem z Anglie - York, Liverpool, Blackpool, Chester a to vše vlakem. Země je pěkná, Angličani jsou vstřícní a v pohodě."

Vladimír Konečný

"Služby před odjezdem probíhaly naprosto bez jakýchkoliv problémů. Vše jsem věděl téměř okamžitě. Po příjezdu jsem začal pracovat po třech dnech. Informace i pomoc v průběhu prvních týdnů byla bezproblémová. Menší nesrovanalosti jsem měl akorát s bydlením, kde jsem si pouze nemohl zvyknout na "zvláštní chování" některých jedinců. S tim jsem ale měl počítat dopředu."

Michal Pačiska

"Co se týče komunikace před odjezdem do Anglie, není si na co stěžovat. Dostatečná informovanost, co si vše zařídit a co mě bude v Anglii čekat. Z hlediska ubytování je to o tom, na který house, v té které lokalitě se člověk zrovna dostane, některé jsou v lepším stavu a některé v horším. Vždy je to o lidech, kteří tam zrovna bydlí a závisí na nich, jak to v housu bude vypadat . Spolubydlící si člověk taky nevybere, ale také je to o komunikaci mezi lidmi. Lidé se vždy domluví na určitém kompromisu. Pokud by byl v obou případech ubytování nebo spolubydlících nějaký problém, dá se časem zajistit přemístění na jiný house a mezi jiné lidi. To bych viděl jako velký klad. V případě dopravy do zaměstnání může být trošku komplikace u formy dopravy, časová náročnost a finanční náročnost, ale i tohle se dá vyřešit přemístěním na jiný house blíže k zaměstnání. Jinak servis ohledně vyzvednutí na letišti, pochůzky se CV, rady ohledně anglického řidičského průkazu, daní, zařízení NINO, bankovní karty atd. vše je plně dostačující. Samotné město je podle většiny měst ČR na lepší úrovni v oblasti úpravy zeleně, sportovního a kulturního vyžití atd. Občané Manchesteru jsou vstřícní a nápomocní cizincům, není s nimi žádný problém až na pár jedinců, kteří se ovšem najdou všude. Porovnání výdělků je v Anglii jistě na vyšší úrovni než v ČR zejména u jednodušších prací (KP, FOODRUNNER, WAITER), pokud se jedná o práci na živnost je výše příjmu většinou minimálně dvojnásobná. U práce v office záleží na zkušenostech a délce praxe. Odjezd za prací do Manchesteru je dobrá změna oproti městům v ČR a hlavně těm, které jsou poznamenány vysokou nezaměstnaností. Je to forma nabití zkušeností, vzdělání a osamostatnění se."

Pavel Slowik

Chceš s námi také spolupracovat? Podívej se na výhody práce v Manchesteru.

Real Time Web Analytics favicon.ico, 1,4kB