Jsi zde:  Jsi zde:  Huradosveta.cz > Ke stažení

Ke staženíVšeobecné Obchodní Podmínky (VOP)

Na této stránce najdete popsané podmínky pro přijetí do programu a postup zajišťování pracovní pozice. Práci Vám předem slíbit nemůžeme, ale pomůžeme Vám ji najít, jak jsme již pomohli stovkám ostatních klientů, kteří přijeli před Vámi..

Údržbář

Místo v žádosti o zaměstnání využij k popisu svých zkušností a kolik let praxe máš. Nezapomeň se zmínit o svých kvalifikacích a přednostech, které by ostatní uchazeči o tuto práci nemuseli nabídnout. Například vlastní nářadí nebo dopravní prostředek..

Zdravotní sestra

Konkrétnější výčet specifických činností není na škodu. Souhrnem speciálních zkušeností a přínos pro zdravotní zařízení nesmí chybět..

Malíří, natěrači

Dopis by měl obsahovat stručnou specifikaci zkušeností a především uvézt, jaký přínos máš pro svého zaměstnavatele a práci o kterou se ucházíš..

Žádost o zaměstnání

Průvodní dopis, jak se tato žádost také nazývá, je ůležitý hlavně z důvodu, že zaměstnavatel si udělá o každém zájemci  obrázek. To je důvod, proč přípravu tohoto dopisu nikdy nepodceňovat..

Servírka, číšník

Jak psát správně žádost o práci na tuto práci? Podívej se na tento dopis a rady, které ti mohou pomoct i při pohovoru..

Práce na podatelně

Stejně jako ostatní dopisy o zaměstnání, tento není jiný. Zaměř se na to, co není v životopise a vyvaruj se opakováním těchto faktů..

Žádost o druhou práci

Pracuješ part-time a hledáš více hodin? Zkus napsat dopis podle tohoto vzoru..

Výpověď v práci

Jak napsat zaměstnavatelil výpověď z pracovního poměru? Praktický dokument ti poradí..

Nanny

Krátce se představ, nesmí chybět co momentálně děláš, studia nebo práceI am a 19 year-old Management and Marketing student at the VŠE University in Prague. .

Au-pair

Dopis musí zahrnovat zkušenosti s hlídáním dětí, i když jde pouze o hlídání sourozenců nebo známých..