Jsi zde:  Jsi zde:  Huradosveta.cz > Lepší život v Anglii

Lepší život v Anglii3 důvody, proč 8 z 10 firem do 5 let zanikne nebo jejich majitele dožene podnikání k šílenství. Dělej to jinak

E-Myth, v Češtině Podnikatelský Mýtus, je kniha, která je založena na širokém průzkumu více jak tisíc malých podniků. Od kaváren, přes opravny aut až po obchod se smíšeným zbožím. .

90% podnikatelů dělá tuto chybu a přichází o peníze

Toto videoje zaměřeno hlavně na podnikatele, OSVČ, prodejce a nebo manažery. Je ale vhodné znát tyto triky. Proč, když v tuto chvíli nemůžeš ovlivnit za kolik se co u tebe ve firmě prodává? Protože každý v životě už něco prodával, buď na Ebay nebo Aukru nebo přes inzerát. Mohlo jít jen o maličkosti z domácnosti. A nebo je to dobré znát, jen z důvodu, co na vás prodejce zkouší. Toto platí nejen v Anglii, ale všude. I u nás v ČR..

Zaručených 10 kroků k lepšímu životu nejen v Anglii

Vše o úspěchu, co se nedozvíš ve škole. Zkušenost s životem v zahranič, knihy a výzkumy, které ti ukážou správnou dráhu a pomohou k více přátelům, spokojenější práci a nebo více k více penězům. Díváš se na motivační videa na YouTube nebo čteš inspirační výroky slavných lidí? Jestli ano, pak si musíš přečíst toto a zapsat se. Poradím, jak v 10ti krokách zlepšíš svůj život..

Co děláš pro sebe ty, aby tento rok byl pro tebe úspěšný?

Proč mají lidi strach utrácet za vzdělání a pak chodí na diskotéky, sedí na baru a v obchodě nechají půl výplaty? Nechápu tuto mentalitu..