Jste zde:   Úvod»Práce v Anglii - zkušenosti z jiných míst

Kontaktujte nás

Telefon (ČR):
+420 737 671 099

Telefon (Velká Británie):
+44 753 395 7276

Email: info@huradoanglie.cz

ICQ:
416736111

Skype:
huradoanglie.cz

Adresa:
City Life Manchester, Ltd
24A Northenden Road
Sale,   M33 3BR
United Kingdom

Registrační číslo firmy:
07195297

Zakladatel a vlastník firmy:
Adam Wojnar

Práce v Anglii - zkušenosti z jiných míst

Pomáháme vám už přes 6 let hledat práci v Anglii. Přečtěte si názory lidí, kteří vyrazili za prací do Velké Británie. Můžete si také přečíst zkušenosti s prací v Angli od našich zákazníků. Pomáháme hledat práci hlavně v restauracích, kde je také větší šance zlepšit angličtinu.

Práce v UK je dobrá zkušenost, člověk se naučí se ozvat a máknout, řešit nové situace a pozná, že nemožné je všední realitou. Taky se člověk stane hodně flegmatickým, nebo by mu hráblo. Dá se naučit i jazyk, ale musí být práce v oboru, kde potom chcete pracovat. V továrně se moc nenaučíte, maximálně polsky nadávat.

Krysák - Moje zkušenost s prací v AngliiKrátkodobá zahraniční zkušenost dokáže člověka po osobní stránce velmi obohatit. Poznáte jinou kulturu a pravděpodobně se dosti zlepšíte v cizím jazyce. (...) je dobré si rozmyslet, zda je pro vás zajímavé strávit třeba půl roku prací, která s vaším oborem nemá přímo nic společného a zda by se váš čas a počáteční investice do cesty nedaly využít lépe a účelněji. Navíc je zde riziko, že trochu ztratíte přehled o aktuálním dění a dostanete se tak mimo obor.

Mirek Vlach - Cesta na zkušenou aneb pro a proti práce v zahraničíVyděláte si na bydlení i slušné žití, našetříte k tomu navíc něco na horší časy a nestrádáte. Zní to možná až příliš jednoduše. Možná jsem měla jenom štěstí, protože ne každý v autobuse zpět do vlasti vyprávěl veselé historky, některé byly až tragikomické, ale pokud to nezkusíte sami, stejně neuvěříte.

Jak jsem našla práci v AngliiByla to extrémně zajímavá zkušenost a ten rok nás v mnoha ohledech obohatil o jedinečné zkušenosti, ale i v nejlepších chvílích vám budou chybět věci jako pivko s kamarády, pomuchlování psa nebo jazyk, kterému budete rozumět a budete jím umět plynně komunikovat. Anglie je prostě něco za něco a každý si musí rozmyslet, jestli mu to za to stojí.

Práce v Anglii aneb příběh jednoho českého informatika


Jinak všem ostatním bych doporučil: neváhejte, pokud chcete, můžete hned teď všeho nechat a odjet. Pokud chcete zažít něco novýho, máte aspoň trochu ucházející portfolio v tom co děláte a umíte anglicky, kontaktujte nějakou ze specializovaných londýnských personálek, hlady tu neumřete. Pokud anglicky neumíte, můžete tu pár měsíců drhnout škopky nebo točit pivo a anglicky se naučit. Aspoň si odpočinete od těch vašich monitorů!

Za prací grafika do Anglie


Kamarádka teď jela někdy v dubnu do Anglie. Bydlela tam její kamarádka s přítelem, kteří tam pracují v hotelu. Tak tam vyjela a do toho hotelu jí vzali jako servírku (výhledově přesun na pozici recepční). Ubytování v hotelu za hezký "nájem", zdarma jídlo, bazén, fitko... Je tam spokojená.

Lene, Práce a ubytování v anglii-zkušenosti?


Tak to byly moje první zkušenosti s prací v UK. Nebyly nikterak růžové, avšak dalo mi to do života hodně. Dostal jsem velkou dávku zkušeností, lekci z disciplíny (bez které se v Anglii - především na dělnických pozicích - neobejdete).

Zažil jsem na vlastní kůži, co to je motivace začít se učit cizí jazyk. Když se ho učíte v ČR v rámci předmětu na střední škole - je to pro vás jen 45 minut výuky angličtiny. Tady se ten jazyk učí o poznání lépe.
Stanislav Hedvik - Bez angličtiny do práce nelez!Pro práci v zahraničí jsem se rozhodla po vysoké škole. Chtěla jsem si vydělat peníze, zdokonalit angličtinu a především utřídit myšlenky, co chci v životě dělat. Začátek nebyl jednoduchý. Musela jsem si zvyknout na anglický přízvuk, osamostatnit se, atd.

Hledání práce bylo vyčerpávající, ale nakonec se podařilo. Nejdřív jsem začala dělat v restauraci. Přesto, že mě práce číšnice bavila, našla jsem po několikatýdenním hledání i práci v kanceláři.

Po dvou letech jsem se rozhodla vrátit zpět. Našetřila jsem si dost peněz, zlepšila angličtinu a ačkoliv jsem sice ještě nebyla přesvědčená, čím se chci v budoucnu živit, cítila jsem, že je čas vrátit se.

Vyplatí se pracovat v zahraničí?Určitě bych tuto práci doporučila jako zpestření prázdnin nebo jako pauzu mezi studiem na vysoké škole.

Au-pair v LondýněStudentská brigáda v zahraničí je skvělým odrazovým můstkem pro budoucí kariéru. Jazykové znalosti, pracovní zkušenosti a nové přátele. To vše přináší prakticky každá studentská brigáda v zahraničí bez rozdílu kontinentu či druhu sezónní práce.

Studentská brigáda v zahraničí přes agenturuZkušeností bylo určitě spousta. Osamostatnila jsem se a naučila zodpovědnosti. Starat se o domácnost a děti, platit některé účty. To se doma u rodičů určitě nenaučíte.

Au pair v Anglii - 12 měsícůPracuji v UK jako anesteziolog jiz rok a musim rict ze to neni takovy med, jak by si kazdy mohl myslet. Je treba se totiz uvedomit ze pro domorode lekare doktor z ceska je a vzdy bude doktor z vychodu. (...) Jedine co me tu drzi jsou penize a musim rict ze kdyz je nejhur - kouknu se na vyplatni pasku, dam si sedmicku cerveneho a utvrdim se ze jsem na spravnem miste.

Pavel, Láká vás práce v cizině, nebo je doma nejlépe?Po tom necelém roce jsem si podle mého názoru zlepšil angličtinu opravdu hodně. Nemám problém jít ven s cizinci, všechny programy jsem si v PC přepnul do anglického rozhraní, pracovní pohovor do mé současné práce jsem dělal celý v AJ (můj šéf mluví jen anglicky), čtu téměř jen anglické weby, atd. Když jsem jel do Anglie, tak bych toto rozhodně nezvládl.

Jak dobře umím anglicky po 8-mi měsících v AngliiTen rok tady byla hrozně dobrá škola. Když jsme vloni přijeli, naše spolubydlící Naďa nám říkala, že jeden rok v Anglii nás naučí tak jako 5 let v Čechách a možná na tom něco bylo.

Z mého pohledu nejde jen o počet zážitků, ale hlavně o jejich charakter. V Čechách bych si třeba nikdy nezkusil, jaké to je dělat na stavbě. Nevěděl bych, jak zoufale pomalu utíká práce u pásu.

Nepoznal bych práci na směny, kdy se člověk třeba týdny nevidí se svou přítelkyní/pří­telem. Nedokázal bych se vžít do situace příslušníků národnostních menšin. Hanka by nepoznala pracovní diskriminaci na základě národnosti. Je tady jednoduše hrozně moc věcí, které člověk může zažít jen a pouze v cizí zemi; z tohoto pohledu jsme oba moc rádi, že jsme vyjeli, protože nám to v mnoha věcech rozšířilo obzory.

Borek Bernard - blog o práci v AngliiLondýn pro mě byla ohromná zkušenost – hlavním pozitivem byla bezesporu práce – Londýn je město s úžasnými pracovními příležitostmi a každý šikovný člověk si tam může snadno vybudovat úspěšnou kariéru. Anglický trh je navíc velice otevřený a nakloněný novým nápadům a technologiím – ideální pro podnikání – nezáleží na tom, koho znáte, ale jak dobře děláte to, co děláte, a jak to dokážete prodat.

Martin Zeman, Goodbye London


Chceš s námi také spolupracovat? Podívej se na výhody práce v Manchesteru.

Real Time Web Analytics favicon.ico, 1,4kB